Jeton Cüzdan tamamen ücretsiz ve anında ödeme yöntemi sunan güvenli bir online yatırım aracıdır. Superbetin hesabınızdan Jeton hesabınıza anında çekim yapabilirsiniz.

İşlem Süresi: En fazla 1 saat
İşlem Ücreti: Ücretsiz | Minimum: 100 TL

EcoPayz, Superbetin'e para yatırma ve çekmede kullanabileceğiniz bir online cüzdan sistemidir. http://www.ecopayz.com adresinde bir hesap açtıktan sonra EcoPayz hesabınıza para çekim talebi verebilirsiniz.

Tamamen masrafsız olan EcoPayz yöntemi ile para yatıran üyelerimiz diledikleri tüm yöntemlerle çekme işlemi yapabilirler.

İşlem Süresi: En fazla 1 saat
İşlem Ücreti: Ücretsiz | Minimum: 100 TL

Papara e-cüzdanınıza para çekimi yapabililirsiniz.
Ücretsiz bir şekilde Papara sitesinden alacağınız hesap ile Superbetin'de para çekim işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İşlem Süresi: En fazla 24 saat
İşlem Ücreti: Ücretsiz | Min: 50 TL | Max: 50.000 TL

Banka Havalesi yöntemi ile Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi, TEB, Ziraat Bankası, QNB Finans Bankası, Vakıfbank ve ING bankalarında bulunan hesaplarınıza para çekme talebi verebilirsiniz.

Para çekme işlemleri 7 gün 24 saat hesaplara aktarılabilecektir. Lütfen formu 10 ve katları şeklinde doldurunuz. Banka havalesi ile para çekme işlemlerinde, değişken şartlara uyum sağlarken verdiğimiz sözleri eksiksiz yerine getirebilmek için, para çekme süresi EN GEÇ 24 saat olarak güncellenmiştir. İşlemlerin % 99’unu her zaman olduğu gibi 1 saat içerisinde sonuçlandıracağımıza emin olmamıza rağmen, bir kaç saat gecikme yaşanma ihtimali olan işlemleri yapan üyelerimizi mağdur etmemek adına böyle bir değişikliğe gidilmiştir.

İşlem Süresi: En fazla 24 saat
İşlem Ücreti: Ücretsiz | Min: 100 TL